Náš tým

Veronika Nováková – Majitelka dětské skupiny

DSC_0287c Veronika vystudovala pečovatelskou činnost na Střední odborné  škole a  následně Speciální pedagogiku na Jihočeské Univerzitě, kde  se také nechala  proškolit v oblasti logopedické prevence. Během  studia se věnovala  programu prevence sociálně patologických jevů  na základních a středních  školách. V květnu 2012 nastoupila do  Dětské skupiny MPSV jako vedoucí  pečující osoba a zároveň  se  podílela na realizaci projektu  „Sladění práce a  rodiny“. Aktivně se  věnuje hře na violu a zpěvu.

 

 

 

 

Eliška Holzknechtová – Majitelka dětské skupiny

 11009210_10205974069339138_829202711167346578_nbEliška žila po dokončení střední školy 8 měsíců v Londýně,  kde  studovala angličtinu a pracovala jako au-pair.  V roce  2014  úspěšně absolvovala obor Pedagogika na Karlově  Univerzitě. Za dobu studia    získala množství  zkušeností s výukou dětí předškolního věku.  Společně s  Veronikou Waldmannovou se podílela na chodu  pilotního    projektu Dětské skupiny MPSV, kam nastoupila v roce 2013 jako  lektorka anglického jazyka a následně se stala pečující osobou.

   

 

 

Mila Djorem – Pečující osoba

Mila pracovala dlouhou dobu v oblasti managmentu. Po narození jejích 2 synů si uvědomila, že ji práce s dětmi baví mnohem více a absolvovala kurz Chůvy pro děti od narození do zahájení povinné školní docházky. Mila je velmi kreativní, přátelská, ráda maluje a zpívá.

 

 

 

 

 

 

 

Petra Zaťková – Pečující osoba

 Péťa žila dlouhou dobu v Anglii, po návratu do Čech se jí narodily 2 krásné holčičky. Absolvovala kurz Chůvy pro děti od narození do zahájení povinné školní docházky. Je velmi akční, ráda s dětmi vymýšlí nové hry, opičí dráhy a výtvarné aktivity.

 

 

 

 

Michaela Pešková – Pečující osoba

Míša s dětmi pracuje již několik let a ráda s nimi vymýšlí všelijaké pohybové aktivity. Je velmi svědomitá a vede děti k samostatnosti. Má absolvovaný kurz Chůvy pro děti od narození do zahájení povinné školní docházky. Ve volním čase hraje závodně volejbal a věnuje se fyzioterapii.