Náš tým

Veronika Nováková – Majitelka dětské skupiny

DSC_0287c Veronika vystudovala pečovatelskou činnost na Střední odborné  škole a  následně Speciální pedagogiku na Jihočeské Univerzitě, kde  se také nechala  proškolit v oblasti logopedické prevence. Během  studia se věnovala  programu prevence sociálně patologických jevů  na základních a středních  školách. V roce 2012 nastoupila do  Dětské skupiny na MPSV jako vedoucí  pečující osoba a zároveň  se  podílela na realizaci projektu  „Sladění práce a  rodiny“. Aktivně se  věnuje hře na violu a zpěvu.

Eliška Jakešová – Majitelka dětské skupiny

 11009210_10205974069339138_829202711167346578_nbEliška žila po dokončení střední školy 8 měsíců v Londýně,  kde  studovala angličtinu a pracovala jako au-pair.  V roce  2014  úspěšně absolvovala obor Pedagogika na Karlově  Univerzitě. Za dobu studia  získala množství  zkušeností s výukou dětí předškolního věku.  Společně s  Verčou se podílela na chodu  pilotního  projektu Dětské skupiny MPSV, kam nastoupila v roce 2013 jako  lektorka anglického jazyka a následně se stala pečující osobou. Zorganizovala několik úspěšných dětských skupin v přírodě, věnuje se divadlu a svým dvěma synům.

   

Mila Djorem – Provozní/kontaktní osoba

Mila pracovala dlouhou dobu v oblasti managmentu. Po narození svých 2 synů si uvědomila, že ji práce s dětmi baví mnohem více než si uvědomovala a absolvovala kurz Chůvy pro děti od narození do zahájení povinné školní docházky. Mila je velmi kreativní, přátelská, ráda maluje a zpívá. O každé dítě ve skupince se stará, jako by bylo její vlastní.