Doporučení

 Dobrý den Verčo a Eliško,
díky Vám se Ondra velmi rychle a bez problémů ve skupince adaptoval. Naučil se mnoho nového – písničky, říkačky, naučil se více samostatnosti.
Přestože musí cestovat brzy ráno MHD do skupinky a pozdě odpoledne domů, i tak to zvládá s dobrou náladou. Máte na tom velkou zásluhu, je vidět, že není stresovaný.
Děkujeme za rok, co mohl společně s Vámi strávit.
Přeji Vám, ať se v budoucnu daří a jste spokojené vy i „Vaše“ dětičky J
S pozdravem
Veronika Kubašová

 

Pěkný den,
byla jsem s fungováním dětské skupiny velmi spokojena – a velkou měrou právě díky Vám, Eliško a Veroniko. Pro předškolní děti je velmi důležité, aby měly pozitivní vztah k pečujícím osobám a toho se Vám, podle mého názoru, podařilo dosáhnout. Prostředí dětské skupiny se mi zdálo přátelské a přitom motivující k osvojení některých nezbytných návyků ze strany dětí. Cením si toho, že jste k dětem přistupovaly individuálně a přitom dokázaly vytvořit funkční kolektiv dětí, který dceru dobře připravil na přechod do běžné mateřské školy. Do dětské skupiny pod Vaším vedením jsem přiváděla dceru s důvěrou, že o ni bude dobře postaráno.
Moc Vám tímto ještě jednou za vše děkuji a přeji hodně úspěchů jak osobních, tak pracovních.
S pozdravem
Zuzana Smolíková

 

 

Hezký den, Veroniko! Eliško!
Když Matyášek nastupoval do skupiny, byly mu tři roky a byl takový náš malý prďola, který neuměl ani pořádně mluvit. Hlavně díky Vám, Veroniko  – a pamatuju si to dobře –  jsme byli v klidu, měl Vás moc moc rád a Vy jste byla také naše velmi oblíbená paní učitelkaJ. Samozřejmě i Vaše kolegyně.
Děkujeme za všechny nápady a výlety, které hned tak ve školkách nemají (viz úžasná školka v přírodě). Byla to pro vás myslím i práce na víc, moc si jí ceníme. Je vidět, že máte ty „VAŠE“ děti opravdu moc rády a jde Vám to od srdíčka.
DS je sice uprostřed města, Prahy, někdo by si řekl, chudáci děti, všude auta a provoz, nemají kam jít. Díky Vám všem si to Matyášek užil, všechny výlety, výstavy, procházky, divadýlka, dílničky, koupání a „blbnutí s dětma“ i paní učitelkami.
Mějte se krásně a fandíme vám!:-)
Katka Skirčaková
Pavel Varga

 

 

Dobrý den, Veroniko a Eliško,
chtěli bychom Vám oběma moc poděkovat za Vaši péči, přístup, za vše, co jste pro Aničku i pro nás, rodiče, udělali.
Aničku jsme Vám do péče svěřili, když jí byly dva roky. A zpětně musím říci, že je až neuvěřitelné, jakou důvěru jste vzbudili od samého počátku u Aničky i u nás. Díky Vašemu přístupu k dětem Anička už druhý den ve skupince s dětmi spinkala a její celodenní pobyt ve skupině se i bez ohledu na její věk takřka obešel bez klasické dětské nevole.
Současně bylo neuvěřitelné, co všechno Anička začala umět a zvládat. I doma pak začala být v mnoha věcech samostatná, každý den nám ukazovala, co umí nového, neustále tancovala a říkala nové a nové básničky. Je naším prvním dítětem a i nám jste tak pomohli poznat, že spoustu věcí, které jsme za ni dělali, umí v pohodě sama.
A v neposlední řadě, Anička se díky Vám zapojila do kolektivu, umí i mimo skupinu navázat i s neznámými dětmi kontakt a je velmi společenská, což s ohledem na introvertní přístup obou rodičů je rozhodně Vaší zásluhou.
Zpočátku jsme měli pochybnosti, zda je dobré jít na plný úvazek do práce a Aničku relativně brzy svěřit do skupiny. Nyní jsme přesvědčeni, že toto rozhodnutí, díky Vaší práci, bylo jednoznačně přínosným a pozitivním rozhodnutím. 
Patří Vám náš veliký dík a vděk za to, jak k dětem přistupujete a co jste udělali pro Aničku a pro nás.
 Se srdečným pozdravem
Anička a Leona Gergelovi